NORMATYW
Stowarzyszenie Rzeczoznawców i Ekspertów Robót Budowlanych, Remontowych i Wykończeniowych
Mówimy stop fuszerce!

Jesteśmy NORMATYWNI i promujemy NORMATYWNOŚĆ. Musimy tacy być, inaczej budowa, remont czy prace wykończeniowe nie miałyby sensu.

Zajmujemy się promowaniem dobrej wiedzy i dobrych praktyk, szkoleniami specjalistycznymi oraz usługami związanymi z ochroną inwestorów, właścicieli i najemców nieruchomości.

To NIENORMATYWNI są przyczyną kłopotów w budownictwie, w pracach wykończeniowych i remontach. My wiemy, że drogi na skróty nie ma. Albo robisz porządnie, albo nie rób wcale. Albo pracujesz zgodnie z normami albo prosisz się o kłopoty.

Mówimy stop fuszerce!

Jesteśmy antidotum na nierzetelnych wykonawców, źle przeprowadzone remonty i wady budowlane.

🔹Nie wiesz jak odzyskać Twoje pieniądze od nierzetelnych podwykonawców, firm budowlanych i ekip remontowych? My wiemy jak. Mamy w tym doświadczenie. Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci.

🔹Jesteś inwestorem i chciałbyś wiedzieć czy prace budowlane i wykończeniowe na Twojej budowie są prowadzone zgodnie ze sztuką? Skontaktuj się z nami. Sprawdzimy Twoich podwykonawców!

🔹Jesteś właścicielem domu lub mieszkania i planujesz remont? Chcesz, żeby Twój remont, budowa czy prace wykończeniowe były wykonane zgodnie ze sztuką? Skontaktuj się z nami! Zadbamy o Twoją inwestycję!

🔹Potrzebujesz szkolenia lub rekomendacji dotyczących sprzętu i materiałów budowlanych oraz ich właściwego zastosowania? Skontaktuj się z nami. Doradzimy i przeszkolimy Ciebie i Twoją ekipę, jak fachowo budować, remontować i wykańczać wnętrza.

🔹Jesteś producentem materiałów budowlanych, wykończeniowych lub narzędzi i potrzebujesz oceny fachowców, walidacji i rekomendacji przy wprowadzaniu Twoich produktów na rynek? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci udoskonalić i wprowadzić Twój produkt na rynek.

 

Stowarzyszenie Rzeczoznawców i Ekspertów Robót Budowlanych, Remontowych i Wykończeniowych

Potrzebujesz wsparcia?