Stare budownictwo, zniszczona instalacja elektryczna i skorodowana instalacja wodnokanalizacyjna.

🔹

Dodatkowo kolory na ścianach były tak intensywne, że na pierwszy rzut oka trudno wyobrazić sobie, że w tych pomieszczeniach można stworzyć przyjazne, ciepłe miejsce dla rodziny. Z dużej części ścian odpadało coś, co chyba miało być gładzią. Dalekie to było od ideału.

🔹

Wielu z nas ma kłopoty, by po wejściu do takiego miejsca umieć wydobyć z niego to, co najlepsze. Jednak Krzysztof Chojnacki, to jedna z tych osób, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

🔹

Krzysztof nie boi się trudnych i wymagających projektów, bo kto lepiej poradzi sobie z takim zadaniem, jak nie tak doświadczony ekspert i fachowiec, jak kolejny członek naszego Stowarzyszenia.

🔹

Co zostało wykonane?

Praktycznie wszystko o czym można pomyśleć robiąc remont. Wyliczając od początku

  • Zerwanie starych okładzin i innych materiałów ze ścian.
  • Wymiana całej instalacji elektrycznej.
  • Wymiana całej instalacji wodno-kanalizacyjnej.
  • Wymiana okien.
  • Zabezpieczenie ścian, sufitów i ich malowanie.
  • Nowe posadzki cementowe, przygotowane pod panele tak, żeby ich powierzchnia zrównała się z okładzinami ceramicznymi w przedpokoju.
  • Położenie nowych paneli i nowych płytek.

🔹

Część efektu jego pracy pokazujemy Wam na załączonych zdjęciach, które jednak nie do końca oddają ogrom prac, jakie zostały wykonane. Takie remonty wymagają ogromnej wiedzy, a co najważniejsze doświadczenia i pomysłu, bo od pomysłu wszystko się zaczyna 😊

Chcecie dowiedzieć się więcej? Piszcie do nas lub bezpośrednio do Krzysztofa!

🔹

Jesteśmy NORMATYWNI i promujemy NORMATYWNOŚĆ. Musimy tacy być, inaczej budowa, remont czy prace wykończeniowe nie miałyby sensu.

Zajmujemy się promowaniem dobrej wiedzy i dobrych praktyk, szkoleniami specjalistycznymi oraz usługami związanymi z ochroną inwestorów, właścicieli i najemców nieruchomości.

🔹

Jest a nie było_Krzysztof_Było_NORMATYW
Jest a nie było_Krzysztof_NORMATYW